Kaksi uutta kohdetta Tampereelle

Tampereella tapahtuu – taas! Verkostomme on vahvistunut kahdella tuliterällä kohteella, jotka sijaitsevat kaupan keskittymien ytimessä Kalevassa ja Lielahdessa.

Kalevassa sijaitsevan Rieväkadun mediataulu sijaitsee alueen ytimessä ja Prisman välittömässä läheisyydessä. Mainonta näkyy kauempaa parkkipaikalta, molempiin suuntiin ohi ajettaessa ja jopa raitiovaunusta, joka liikennöi aivan kohteen vierestä.

Tutustu Rieväkadun tuliterään 10 m² mediatauluun tarkemmin tästä.

Lielahdessa sijaitseva Enqvistinkadun mediataulu sijaitsee kauppakeskittymän eteläreunassa ja tavoittaa Tampereen keskustan suunnasta tulevan liikenteen. Ota kampanjaasi mukaan myös Lielahden toinen mediataulumme ja tavoitat alueen liikenteen tehokkaasti kahden eri sisääntuloväylän kohteiden voimin.

Tutustu Enqvistinkadun tuliterään 10 m² mediatauluun tarkemmin tästä.

Toimitusjohtaja Antti Vääri kommentoi Tampereen alueen verkoston kehittymistä seuraavasti

-Meillä on mahtavan monipuolinen verkosto Tampereen alueella ja nämä kaksi nyt uutisoitua kohdetta ovat erinomaisia lisäyksiä. Kohteet sijaitsevat täsmälleen sellaisilla sijainneilla mitä tavoittelemme: vilkkaiden väylien varressa ja kaupan keskittymien läheisyydessä. Uudet kohteet ovat olleet jo nyt kysyttyjä alueen asiakkaidemme keskuudessa ja on ilo olla mukana kehittämässä alueen ulkomainontaa.

Ota yhteyttä ja näy uusissa kohteissa ensimmäisten joukossa.