henkilöt

Janne Siljamäki

Toimitusjohtaja

040 099 5609

janne.siljamaki@medialiiga.fi

Antti Vääri

Myyntijohtaja

050 338 3161

antti.vaari@medialiiga.fi

Kimmo Mustonen

Myyntipäällikkö

050 351 9908

kimmo.mustonen@medialiiga.fi

Jenni Lindberg

Myyntipäällikkö

040 755 8816

jenni.lindberg@medialiiga.fi

Niina Rosti

Avainasiakaspäällikkö, pääkaupunkiseutu

050 3535007

niina.rosti@medialiiga.fi

Matti Manninen

Tuotepäällikkö

0440 350500

matti.manninen@medialiiga.fi

Carita Forsgren

Myyntipäällikkö

050 351 9918

carita.forsgren@medialiiga.fi

Petri Husu

Aluepäällikkö, Itä-Suomi

050 0669966

petri.husu@medialiiga.fi

Jari Lahtonen

Myyntipäällikkö, Medialiiga Sport

040 566 5999

jari.lahtonen@medialiiga.fi

Pekka Paakkala

Myyntipäällikkö, Hyvinkää

0400 173 885

pekka.paakkala@leditaulu.fi

MEDIALIIGA OY

y-tunnus 2507211-5


Turun toimiston postiosoite:

 
Läntinen Pitkäkatu 27, 20100 Turku
 
 
 

verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite: 003725072115,
Operaattori: OpusCapita Group Oy,
Operaattorin välittäjäntunnus: 003710948874

Jättinäyttö Oy Finland (y-2494860-5)
Medialiigan tytäryhtiö
Kirkkokatu 7 B
57100 SAVONLINNA

logo

Raikasta markkinointia digitaalisilla mainoksilla

PYYDÄ TARJOUS